. . .
RSS Feed

ضيافت معنوي بيمارستان دكتر بسكي به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در افطاری 28 ام این ماه پربرکت برگزار شد.

این مراسم افطاری شامگاه جمعه دوم تيرماه با حضور پزشكان و پرسنل بيمارستان در محل تالار مداين گنبد كاووس برگزار گرديد


در تاريخ ۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۰۰:۰۰ (61 بار خوانده شده) ادامه | 737 کلمه در ادامه متن

کارگاه آموزشی مدیریت استرس، یا روش‌های درمان فشارهای روانی بدون دارو،  جز ظرفیت سازی برنامه های کلینیک ارتقا سلامت در قالب طرح تحول در بیمارستان دکتر بسکی  برگزارشد.
این کارگاه مورخ 15 خرداد ماه با حضور کارشناسان ارتقا سلامت  بیمارستان دکتر بسکی و هم چنین جناب آقای خسروی( روانشناس شخصیت و استاد دانشگاه) گروه هدف این کارگاه هستند، با محوریت مدیریت استرس برگزار گردید.


در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۱۸ ۲۰:۰۰:۰۰ (48 بار خوانده شده) ادامه | 1271 کلمه در ادامه متن

کارگاه آموزشی تغذیه جز ظرفیت سازی برنامه های کلینیک ارتقا سلامت در قالب طرح تحول در بیمارستان دکتر بسکی  برگزارشد.

این کارگاه مورخ 31 فروردین ماه ماه با حضور کارشناسان ارتقا سلامت  بیمارستان دکتر بسکی و هم چنین سرکار خانم ساراگل ایمری( کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی) گروه هدف این کارگاه هستند، با محوریت تغذیه برگزار گردید.


در تاريخ ۱۳۹۶/۳/۱ ۲۰:۰۰:۰۰ (56 بار خوانده شده) ادامه | 1167 کلمه در ادامه متن

مراسم گرامیداشت روز بهداشت ، مامایی ، روانشناس ، مددکاری ، مدارک پزشکی ، و آزمایشگاه مورخ ٢٧ ارديبهشت ماه در تالار شیدای شهرستان گنبد کاووس برگزار گردید .


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۰:۰۰:۰۰ (85 بار خوانده شده) ادامه | 1616 کلمه در ادامه متن

چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ماه مصادف با روز ارتباطات و روابط عمومي گراميداشت اين روز با حضور مديران إجرائي و  مسولين و همكاران بخش ها و واحدهاي بيمارستان در دفتر مديريت برگزار گرديد، و از مدير روابط عمومي بيمارستان  تقدير بعمل آمد.


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۲۸ ۲۰:۰۰:۰۰ (67 بار خوانده شده) ادامه | 753 کلمه در ادامه متن

کارگاه آموزشی سلامت روان جز ظرفیت سازی برنامه های کلینیک ارتقا سلامت در قالب طرح تحول در بیمارستان دکتر بسکی  برگزارشد.
این کارگاه مورخ 25 اردیبهشت ماه با حضور کارشناسان ارتقا سلامت  بیمارستان دکتر بسکی و هم چنین سرکار خانم دکتر گودرزی( دکتری روانشناسی تربیتی) گروه هدف این کارگاه هستند، با محوریت سلامت روان برگزار گردید.


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۹:۵۰:۰۰ (48 بار خوانده شده) ادامه | 1180 کلمه در ادامه متن

این مراسم با حضور رئیس بیمارستان، مدیریت، مترون، مسئولین بخش‌ها و واحدها و دیگر پرسنل انجام شد،
مدیریت بیمارستان دکتر بسکی: ضمن گرامی داشت این روز از پرسنل این بخش تقدیر و تشکرنمود و گفت: شرایط کنونی و رو به رشد بخش زایشگاه مرهون تلاش شبانه روزی همکاران و پرسنل ما در این بخش است.


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۲۰ ۲۰:۱۰:۰۰ (55 بار خوانده شده) ادامه | 2503 کلمه در ادامه متن

از  سال 2005 که سازمان بهداشت جهانی شعار" مراقبت تمیز مراقبت امن تر" را  در سرلوحه امور خود قرار داد    ، بیش از 130 کشور عضو سازمان و کشورهای غیر عضو حمایت خود را برای پیشگیری از عفونت های بیمارستانی  (HAI) اعلام نمودند  و تسهیلاتی جهت فراهم سازی بهداشت دست ایجاد گردید. در حال حاضر تمام تلاش ها نسبت به حفظ اقدامات انجام شده و در نتیجه کاهش بیشتر عفونتهای بیمارستانی است.


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۱۸ ۲۰:۰۰:۰۰ (52 بار خوانده شده) ادامه | 4332 کلمه در ادامه متن

کارگاه آموزشی ورزش و تندرستی جز ظرفیت سازی برنامه های کلینیک ارتقا سلامت در قالب طرح تحول در بیمارستان دکتر بسکی  برگزارشد.
این کارگاه مورخ 14 اردیبهشت ماه با حضور کارشناسان ارتقا سلامت  بیمارستان دکتر بسکی و هم چنین سرکار خانم دکتر حبیبی (دکتری علوم ورزشی) که گروه هدف این کارگاه هستند، با محوریت ورزش و تندرستی برگزار گردید.  این برنامه با حضور جمعی از پرسنل و مسئولین بخش ها و احدهای بیمارستان  با انجام حرکات نرمشی و کششی همراه بود،


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۱۷ ۱۹:۲۰:۰۰ (52 بار خوانده شده) ادامه | 1443 کلمه در ادامه متن

روز 12 اردیبهشت ماه  در بیمارستان دکتر بسکی جشنی به مناسبت روز کارگر برگزار گردید. در این جشن که با حضور مدیران اجرایی و پرسنل خدمات ، انتظامات ، تاسیسات و ... حضور داشتند سرکار خانم بهناز بسکی مدیریت بیمارستان در خصوص جایگاه خدمات و دیگر پرسنل در بیمارستان سخنرانی و از زحمات و تلاش عزیزان قدردانی کردند. در پایان به خدمه نمونه بیمارستان، هدیه و لوح تقدیر و به دیگر عزیزان هدایایی اهداء گردید.


در تاريخ ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۹:۴۰:۰۰ (47 بار خوانده شده) ادامه | 1265 کلمه در ادامه متن
1234
(1) 2 3 4 ... 9 »
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان دکتر بسکی می باشد
Copyright © 2013-2017 Beski Hospital | Designed by GonbadHost